Search found 23 matches

by jula
Wed Apr 08, 2020 11:09 am
Forum: marketing
Topic: Samodzielne pozycjonowanie
Replies: 2
Views: 748

Re: Samodzielne pozycjonowanie

Prawda jest taka, że pozycjonowanie stron trzeba umieć. Jeżeli się tego nie potrafi to można mieć dużo więcej problemów, niż można to sobie niedoświadczonym w temacie umysłem ogarnąć. Warto więc zabezpieczyć się i skorzystać z usług profesjonalistów.
by jula
Mon Oct 28, 2019 8:45 am
Forum: własna firma
Topic: Usługi hds
Replies: 0
Views: 400

Usługi hds

Z jakim kosztem należy się liczyć, jeżeli chodzi o usługi HDS ? Czy jest to drogie przedsięwzięcie? Ciekawi mnie taka kwestia jak możliwość przetransportowania kilkunastu maszyn, które będą sprzedawane, jednakże transport jest po naszej stronie. Są gdzieś dostępne jakieś kalkulatory czy zawsze wycen...
by jula
Wed Aug 21, 2019 5:11 am
Forum: marketing
Topic: Reklama w biurze
Replies: 1
Views: 841

Reklama w biurze

Chcemy w swoim biurze wprowadzić elementy reklamowe, które budowały by pozytywny wizerunek firmy. Ciężko jest nam jednak znaleźć jakieś rozwiązanie, które by w pełni zaspokoiło nasze potrzeby. Myśleliśmy nad ściankami ledowymi i banerami z https://adlove.pl/pl , bo mają fajne ceny i dobre opinie na ...
by jula
Mon Jul 08, 2019 8:45 pm
Forum: zdrowie
Topic: Piękne zęby
Replies: 2
Views: 789

Piękne zęby

Jaki macie sprawdzony sposób na piękne zęby? Mi ostatnio sporo pomógł dobry dentysta Kraków. Trafiłam tam przez przypadek, ale okazało się, że jest to jeden z lepszych gabinetów dentystycznych w Krakowie.
by jula
Wed Jul 03, 2019 6:47 am
Forum: hejtpark
Topic: Wymiana dywanów
Replies: 1
Views: 1740

Wymiana dywanów

Co ile czasu wymieniacie w swoim domu dywany? Podobno dobrej jakości dywany są w stanie przetrwać wiele lat. No a pytam dlatego, że chcę kupić nowoczesne dywany z https://7kd.pl/12-dywany-nowoczesne i zaczynam się zastanawiać, jaka będzie ich żywotność.
by jula
Wed Jul 03, 2019 6:43 am
Forum: edukacja
Topic: Kursy
Replies: 2
Views: 1034

Re: Kursy

Ja stawiam na kursy językowe. W tym tygodniu zapiszę się na kurs języka angielskiego z https://lincoln.edu.pl/, bo kilkoro znajomych miało już przyjemność brać udział w takich kursach i byli bardzo zadowoleni.
by jula
Sat Jun 22, 2019 11:14 am
Forum: ogólnie o biznesie
Topic: Energooszczędność
Replies: 0
Views: 759

Energooszczędność

Wkrótce kupimy kolejny budynek, który jest już jednak trochę wiekowy i wydaje się, że bez koniecznych modernizacji jego użytkowanie może być drogie. Chcielibyśmy więc skorzystać z usług http://comfortsystems.pl/ , by zaprojektowali i zmodernizowali nam instalację elektryczną. zamieniając chociażby c...
by jula
Fri Feb 22, 2019 6:25 pm
Forum: hejtpark
Topic: Blizna po cesarce
Replies: 0
Views: 1710

Blizna po cesarce

Może jest tutaj ktoś, kto miał cesarkę i blizna również mocno się wyróżniała? Ja szukam takich osób, jak i sposobów na poradzenie sobie z nimi. Ostatnio czytałam, że dobrym rozwiązaniem są plastry z https://sutricon.pl/ , dzięki czemu blizny się aż tak nie wyróżniają. Kojarzycie może te plastry? Jak...
by jula
Fri Dec 14, 2018 2:48 am
Forum: własna firma
Topic: Mycie okien
Replies: 0
Views: 666

Mycie okien

Może jest tutaj ktoś, kto świadczy takie usługi jak mycie okien alpinistyczne Warszawa? Potrzebuję sprawdzonej firmy, która potrafi poradzić sobie ze sporym wyzwaniem.
by jula
Fri Dec 14, 2018 2:41 am
Forum: hejtpark
Topic: Pielęgniarstwo
Replies: 0
Views: 1746

Pielęgniarstwo

Pytanie o pielęgniarstwo. Czy pielęgniarstwo studia zaoczne są trudne? Wymagają dużo nauki? Jakie są przy tym perspektywy zawodowe?