Search found 26 matches

by partyjny
Fri Apr 26, 2019 8:11 am
Forum: edukacja
Topic: Studenckie życie
Replies: 0
Views: 1132

Studenckie życie

Gdzie studenckie życie jest najlepsze? Nie chodzi mi tutaj o kwestie imprezowania, bardziej mam na myśli takie sprawy jak dobre uczelnie, miejsce, gdzie można zdobywać swoje pierwsze doświadczenie zawodowe, czy też gdzie się po prostu dobrze mieszka. Moja siostra szuka takiego miejsca, gdzie mogłaby...
by partyjny
Thu Jan 17, 2019 10:02 pm
Forum: zdrowie
Topic: Radzenie sobie z bliznami
Replies: 0
Views: 872

Radzenie sobie z bliznami

A teraz z tematów mniej przyjemnych - znacie może jakiś sposób na radzenie sobie z bliznami? Otóż w efekcie pewnego urazu powstała mi niezbyt atrakcyjne blizny. Dwie są na policzku i jedna większa na czole. Wiem, że są dostępne plastry i żele, które sprawiają, iż blizny przyjmują kolor skóry, dzięki...
by partyjny
Fri Jan 11, 2019 1:11 am
Forum: własna firma
Topic: Biuro tłumaczeń
Replies: 0
Views: 861

Biuro tłumaczeń

Ostatnio przekonałem się, jak bardzo przydaje się biuro tłumaczeń. Trafiło ostatnio do nas mnóstwo dokumentów, gdzie część słów nie była w ogóle dla nas zrozumiała, gdyż była oparta o ściśle techniczne słownictwo.
by partyjny
Fri Jan 11, 2019 1:07 am
Forum: motoryzacja
Topic: Camper pickup
Replies: 0
Views: 767

Camper pickup

Ostatnio zainteresował mnie camper pickup. Nie wiedziałem, że coś takiego w ogóle istnieje, dopóki nie zobaczyłem go nad morzem. To zwykły pickup ze specjalną kapsułą, dzięki której powstaje camper.
by partyjny
Fri Jan 11, 2019 1:05 am
Forum: zdrowie
Topic: Ortopeda
Replies: 0
Views: 848

Ortopeda

Macie swoich sprawdzonych ortopedów? Chodzi o to, że mam zamiar takiego specjalistę odwiedzić, bo pojawiają się problemy biodrem. Mój znajomy dał mi namiary na świetnego fachowca, jego ortopeda Warszawa ma spore doświadczenie i chyba do niego się zwrócę.
by partyjny
Fri Jan 11, 2019 1:03 am
Forum: zdrowie
Topic: Materace
Replies: 1
Views: 901

Re: Materace

Trzeba dobrze dobrać materac do swojego ciała. Czasem materac potrafi pomóc przy problemach z kręgosłupem Niestety nie zawsze są one w stanie pomóc. Mnie czekają w najbliższym czasie operacje kręgosłupa Gdańsk, po którym będę potrzebował naprawdę dobrego materaca.
by partyjny
Sun Dec 09, 2018 11:23 am
Forum: rodzina
Topic: Filmy o świętach
Replies: 0
Views: 817

Filmy o świętach

W tym roku spędzamy święta w znacznym rodzinnym gronie. Tak więc tutaj pytanie - jakie filmy o świętach możecie z czystym sumieniem polecić? Zależy nam na czymś iśie familijnym.
by partyjny
Sat May 19, 2018 7:12 pm
Forum: dzieci
Topic: Gadżety z filmów
Replies: 1
Views: 716

Re: Gadżety z filmów

Ostatnio w prezencie daliśmy naszym dzieciakom poduszki dziecięce z motywami z ich ulubionych bajek. Były i chyba nadal są przeszczęśliwe. Nie mamy teraz problemu, żeby zagonić ich do łóżka. Ciekawe, jak długo będzie trwać taka ich motywacja :)
by partyjny
Fri May 18, 2018 6:22 am
Forum: zdrowie
Topic: Nietolerancje pokarmowe
Replies: 4
Views: 1852

Nietolerancje pokarmowe

Czy ktoś z Was może mi wyjaśnić po ludzku, co to jest nietolerancja pokarmowa igg-zależna? O ile spotkałem się już z pojęciem samej nietolerancji, o tyle w tym zestawieniu jest dla mnie to kompletnie nie zrozumiałe. Podeślijcie może jakieś strony na ten temat. Byleby były rzetelne.
by partyjny
Sun Mar 11, 2018 11:09 am
Forum: zdrowie
Topic: Zdrowie bywa ulotne...
Replies: 2
Views: 888

Re: Zdrowie bywa ulotne...

A wiecie, że można wykupić ubezpieczenie ogólne, albo takie spersonalizowane? Podejrzewam, że to drugie jest troszkę droższe, ale chyba warte swojej ceny. Fajne tekst na temat tych ubezpieczeń, znajdziecie na stronie http://www.360money.pl/w-jakich-sytuacjach-warto-skusic-sie-na-spersonalizowane-ube...