Search found 24 matches

by lady jane
Thu Jan 14, 2021 6:23 pm
Forum: własna firma
Topic: własny biznes
Replies: 1
Views: 57

Re: własny biznes

Bardzo dobrze, że masz pomysł na siebie. Działaj, a na pewno Ci się uda. :) Ja sama zastanawiam się czy by nie otworzyć własnej działalności na terenie Niemiec, ale trochę boję się biurokracji. Z jednej strony prowadzenie firmy w niemczech może być dla mnie bardziej opłacalne, a z drugiej obawiam si...
by lady jane
Mon Dec 28, 2020 12:38 pm
Forum: hejtpark
Topic: Efektowne sztuczne ognie
Replies: 0
Views: 103

Efektowne sztuczne ognie

Słuchajcie gdzie warto się rozejrzeć za ładnymi fajerwerkami? Nie wiem czy zdążę zamówić petardy online zielona góra , to pewnie coś stacjonarnego by wchodziło w grę. Macie jakieś polecane hurtownie albo sklepy?
by lady jane
Wed Dec 23, 2020 12:33 pm
Forum: zdrowie
Topic: Zdrowa żywność
Replies: 0
Views: 74

Zdrowa żywność

Gdzie najczęściej kupujecie zdrową żywność? Zamawiacie przez internet czy raczej w sklepie stacjonarnym? Ja na szczęście mam na osiedlu fantastyczny sklep grecki z przepysznymi, swojskimi produktami. Zawsze znajdę tam coś ciekawego do spróbowania. :)
by lady jane
Tue Dec 15, 2020 10:06 am
Forum: dzieci
Topic: Ubrania dla dzieci
Replies: 0
Views: 99

Ubrania dla dzieci

Macie jakieś pomysły gdzie warto kupować ubrania dla dzieci? Najlepiej gdyby to były ubranka dobrej jakości, które nie zniszczą się zbyt szybko od częstego prania. Kupiłabym synom nowe dresy dziecięce i jakieś porządne spodnie. Macie swoje ulubione sklepy z takim asortymentem?
by lady jane
Tue Nov 17, 2020 10:12 am
Forum: rodzina
Topic: Sprzątanie
Replies: 0
Views: 271

Sprzątanie

Doradźcie mi jak mam zagonić starsze dziecko do sprzątania pokoju? Syn jest na tyle duży, że spokojnie mógłby już sam ogarniać swoje rzeczy. Nie mówię tu o zadaniach typu czyszczenie okien , ale zabawki mogłyby być odkładane na swoje miejsce. Nie chciałabym używać nagrody w postaci pieniędzy. Co rob...
by lady jane
Sat Nov 14, 2020 5:16 pm
Forum: własna firma
Topic: Biuro tłumaczeń
Replies: 1
Views: 1066

Re: Biuro tłumaczeń

Ja zlecam tłumaczenia Domi Consulting, bez ich pomocy nie połapałabym się w całej tej niemieckiej biurokracji. Wypełnianie dokumentów niemieckich zielona góra wcale nie jest takie łatwe, ale całe szczęście jest się do kogo zwrócić o pomoc.
by lady jane
Mon Nov 02, 2020 3:16 pm
Forum: rodzina
Topic: Sklep z odzieżą
Replies: 0
Views: 153

Sklep z odzieżą

Gdzie lubicie kupować odzież dla całej rodziny? Ja często zaglądam na prosport24.pl ze względu na całkiem przystępne ceny markowej odzieży. Można ubrać się tam modnie od stóp do głów za małe pieniądze.
by lady jane
Thu Oct 29, 2020 10:15 am
Forum: finanse w firmie
Topic: Kryptowaluta
Replies: 0
Views: 251

Kryptowaluta

To prawda, że kryptowaluty wciąż zyskują na popularności? Słyszałam, że warto teraz inwestować w sklepy z płatnościami w bitcoinach. Takie rozwiązanie oferuje między innymi exeno.com i od pewnego czasu sama myślę nad takim biznesem. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Nie ukrywam, że przydałob...
by lady jane
Sun Oct 18, 2020 12:05 pm
Forum: rodzina
Topic: Nowoczesne wesele
Replies: 0
Views: 152

Nowoczesne wesele

Znajoma bierze niedługo ślub i zastanawia się nad jakąś atrakcyjną niespodzianką dla gości. Zaproponowałam jej pokaz fajerwerków, można kupić teraz fajne zestawy na jorge.com.pl. Sama czasem kupuję od nich różne produkty na sylwestra, na przykład wyrzutnie fajerwerków producent zielona góra ma bardz...
by lady jane
Tue Sep 22, 2020 10:00 am
Forum: marketing
Topic: Reklama w biurze
Replies: 1
Views: 1058

Re: Reklama w biurze

Warto też podjąć współpracę ze sprawdzonymi grafikami. Wszelkie ulotki, wizytówki czy banery zlecam grupie Artlime, a ostatnio zdecydowałam się nawet na projekt oklejenia samochodu. Wizualnie projekty te są świetne, widzę wzrost zainteresowania moją firmą.