Search found 27 matches

by malina15
Wed Oct 21, 2020 8:02 am
Forum: hejtpark
Topic: mycie paneli fotowoltaicznych
Replies: 0
Views: 6

mycie paneli fotowoltaicznych

Mam trochę paneli fotowoltaicznych do umycia, dokładnie na dwóch halach. Dlatego szukam firmy wykonującej mycie paneli fotowoltaicznych cena najlepiej przystępna. Możecie mi kogoś polecić?
by malina15
Wed Oct 14, 2020 8:49 am
Forum: rodzina
Topic: szynka parmeńska
Replies: 0
Views: 12

szynka parmeńska

Od kiedy wróciliśmy z Włoch to moja rodzinka ciągle mi marudzi żebym kupiła taką szynkę jak tam jedliśmy. Nie powiem, sama bym zjadła tylko nie wiem gdzie kupić szynkę parmeńską. Możecie mi polecić miejsce gdzie dostanę ten produkt?
by malina15
Tue Oct 13, 2020 7:41 am
Forum: hejtpark
Topic: umowa najmu
Replies: 0
Views: 29

umowa najmu

Szukam specjalisty od umowy najmu lokalu handlowego, jednym słowem kogoś kto się w tym specjalizuje. Z tego co wiem to Piotr Kłodziński bardzo dobrze radzi sobie w tym temacie, ma duże doświadczenie. Znacie może? Polecacie?
by malina15
Wed Oct 07, 2020 9:03 am
Forum: zdrowie
Topic: trening blazepod
Replies: 0
Views: 24

trening blazepod

Ostatnio lekarz powiedział, że niestety ale muszę schudnąć. Więc nie mam wyjścia i muszę się za siebie zabrać. Nie lubię siłowni dlatego zastanawiam się nad blazepod . Są to pody zmieniające kolor po naciśnięciu, jak dla mnie to fajna opcja i myślę że dobrze z tego skorzystać. Co na ten temat sądzic...
by malina15
Fri Oct 02, 2020 8:34 pm
Forum: IT w firmie
Topic: najlepszy hosting
Replies: 0
Views: 22

najlepszy hosting

Potrzebna mi porada w sprawie https://najlepszyhostingwpolsce.pl/ bo sama nie wiem na co się zdecydować. Mam nadzieję że mi w tym pomożecie i polecicie coś fajnego.
by malina15
Tue Sep 22, 2020 10:31 am
Forum: hejtpark
Topic: gazeta prawna
Replies: 0
Views: 3340

gazeta prawna

Zastanawiałam się ostatnio czy ktoś jeszcze korzysta z wersji papierowej Gazety Prawnej, w każdej dziedzinie internet wypiera tradycyjne nośniki informacji. Osobiście lubię tą klasyczna wersję, lubię słyszeć jak kartki szeleszczą. Jestem ciekawa jak wy do tego tematu podchodzicie.
by malina15
Sat Sep 19, 2020 5:52 pm
Forum: dzieci
Topic: stomatologia estetyczna
Replies: 0
Views: 45

stomatologia estetyczna

Moja starsza córka marzy o wybieleniu zębów i zastanawiam się, czy to dobry pomysł. Myślę że najlepiej będzie jak znajdę dobrą stomatologię estetyczną Warszawa i na miejscu się dopytam jak to wygląda. Zgodzilibyście się na wybielanie zębów waszej córce, jestem ciekawa waszej opinii?
by malina15
Tue Sep 15, 2020 9:43 am
Forum: ogólnie o biznesie
Topic: dobry portal
Replies: 0
Views: 72

dobry portal

Prowadzę od niedawna firmę i jeszcze nie wszystko w tym temacie jest dla mnie oczywiste. Dlatego szukam na https://www.infor.pl/ rzetelnych informacji. Jak do tej pory nie zawiodłam się na tym portalu. Korzystacie też z tego, czy może macie coś innego?
by malina15
Thu Sep 10, 2020 10:01 am
Forum: motoryzacja
Topic: dobry leasing
Replies: 0
Views: 102

dobry leasing

Planuję kupno auta i zastanawiam się w sumie nad leasingiem auta osobowego rozważam wszelkie za i przeciw. Z tego co się dowiedziałam to dobre warunki ma MotoFinansowanie. Myślę że warto rozważyć tą ofertę. Co sądzicie o tej firmie?
by malina15
Tue Sep 08, 2020 8:17 pm
Forum: hejtpark
Topic: rzymskie ognie
Replies: 0
Views: 656

rzymskie ognie

Szykuje mi się impreza urodzinowa i chciałabym zaskoczyć gości robiąc pokaz rzymskich ogni , myślę że to będzie fajny pomysł. Znajomy znalazł firmę Jorge, podobno mają bardzo duży asortyment i atrakcyjne ceny. Więc myślę że mój pomysł uda mi się zrealizować i to będzie niezapomniana impreza. Pamięta...