Search found 41 matches

by malina15
Mon Jan 18, 2021 8:00 pm
Forum: rodzina
Topic: ciepłe buty
Replies: 0
Views: 13

ciepłe buty

Cała moja rodzinka lubi aktywnie spędzać czas i zawsze jak jest okazja to wybieramy się na piesze wycieczki. Dla dzieci to fajna atrakcja, tym bardziej że maja wygodne buty ocieplane dziecięce wiec pogoda im nie straszna. Zawsze na takich wypadach jest wesoło.
by malina15
Wed Jan 06, 2021 7:13 pm
Forum: sprawy damsko-męskie
Topic: odżywianie po treningu
Replies: 0
Views: 50

odżywianie po treningu

Mam nadzieję że mi podpowiecie co nie co. Wydaje mi się że zdrowo się odżywiam, ale nie do końca wiem co zjeść po treningu powinnam, aby było to skuteczne. Dopiero odpowiednie odżywianie w połączeniu z dobrym treningiem pozwoli osiągnąć dobre efekty. Możecie mi podpowiedzieć co najlepiej jeść?
by malina15
Tue Dec 22, 2020 9:04 pm
Forum: własna firma
Topic: własny biznes
Replies: 1
Views: 57

własny biznes

Postanowiłam spróbować swoich sił w kosmetologii, a dokładnie to myślę o stylizacji rzęs. Jest to bardzo modne obecnie i myślę że warto spróbować, tym bardziej że skończyłam niezbędne kursy. Rozglądałam się już za lokalem i nawet fajny widziałam, jest wystarczający jak dla mnie, Najlepiej zaopatrzen...
by malina15
Mon Dec 14, 2020 10:44 am
Forum: hejtpark
Topic: czyszczenie okien na wysokościach
Replies: 0
Views: 168

czyszczenie okien na wysokościach

Mam taki mały problem, szukam firmy której będę mogła zlecić czyszczenie okien na wysokości zielona góra . Zależy mi na dobrze wykonanym zleceniu i w miarę możliwości szybko. Nie powiem, cena tez się liczy. Kogo możecie polecić?
by malina15
Tue Dec 08, 2020 3:57 pm
Forum: hejtpark
Topic: trening z blazepod
Replies: 0
Views: 227

trening z blazepod

Prowadzę treningi i chciałabym urozmaicić moim podopiecznym treningi. Zastanawiam się nad treningiem z blazepodem myślę że to bardzo dobry pomysł na poprawę kondycji. Widziałam na stronie Blazepood jakie możliwości dają te pody więc myślę że warto to kupić. Co o tym sądzicie?
by malina15
Fri Dec 04, 2020 11:20 am
Forum: turystyka
Topic: Nieobowiązkowe ubezpieczenie
Replies: 2
Views: 2413

Re: Nieobowiązkowe ubezpieczenie

Moim zdaniem wyjeżdżając za granicę warto zawsze mieć ubezpieczenie bez względu na to czy jest obowiązkowe czy też nie. Dla mnie ubezpieczenie to podstawa i zawsze korzystam z https://najtaniejonline.pl/ mam do nich zaufanie, zawsze maja ciekawą ofertę.
by malina15
Wed Dec 02, 2020 8:01 am
Forum: hejtpark
Topic: bezpieczne transakcje
Replies: 0
Views: 157

bezpieczne transakcje

Ostatnio zainteresowałam się kryptowalutą, w sumie kolega mnie tym zaraził. Pokazał mi platformę https://exeno.com/ i mnie to wciągnęło :D. Umożliwia szybkie i bezpieczne zakupy wszystkich towarów za pomocą kryptowalut. Jeśli jeszcze nie mieliście z tym styczności to zajrzyjcie i spróbujcie.
by malina15
Thu Nov 26, 2020 8:33 am
Forum: hejtpark
Topic: wynajem długoterminowy
Replies: 0
Views: 150

wynajem długoterminowy

Potrzebuję kupić auta do firmy i zastanawiam się co będzie najlepsze. Poważnie rozważam wynajem długoterminowy w Motofinansowaniu. Myślę że warto rozważyć tą propozycję, bo maja korzystne warunki oferty. Co o tym sądzicie?
by malina15
Tue Nov 24, 2020 7:46 pm
Forum: hejtpark
Topic: pogotowie kanalizacyjne
Replies: 0
Views: 146

pogotowie kanalizacyjne

Niestety z wszelkiego rodzaju awariami jest tak że zdarzają się w najmniej oczekiwanych momentach. Tak też jest z usterką kanalizacji która właśnie mi się przytrafiła. Tutaj jest pytanie do was, czy znacie pogotowie kanalizacyjne Częstochowa które przyjedzie nawet późno w nocy?
by malina15
Thu Nov 19, 2020 7:17 pm
Forum: sprawy damsko-męskie
Topic: Zakupy przez internet
Replies: 1
Views: 358

Re: Zakupy przez internet

Moim zdaniem zakupy przez internet są znacznie wygodniejsze, od dawna już w ten sposób robię zakupy. Ostatnio kupiłam mężowi buty męskie adidas w dobrej cenie. Sobie już nie jedne kupiłam i muszę dodać że nie ma żadnych problemów z zwrotem.